Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Mgr. Michaela Juricová

Mgr. Michaela Juricová

Realitný maklér

Volám sa Michaela Juricová a som rodená Bratislavčanka. Vyskúšala som si aj vlastniť nehnuteľnosť na hypotéku ako aj byť prenajímateľom a nájomníkom. Vyštudovala som Sociálnu prácu, ktorá mi dala základ pre prácu s ľuďmi. Po štúdiu som počas 10 rokov prešla viacerými pozíciami…od asistentky, obchodného zástupcu až po managera  markentingu a ISO. Mojou hlavnou požiadavkou bola práca s ľuďmi - bytostne potrebujem interakciu - prúdiacu energiu medzi ľuďmi.

Mám rada prechádzky mestom ale aj prírodu a exteriérové športy. Pri prechádzkach som nazerala ľudom do ich príbytkov a konštruovala som si príbehy…kto tam asi býva a ako sa im darí. Zhodou okolnosti (osobne si myslim, že náhody neexistujú) som dostala možnosť pracovať v developerskej spoločnosti bez akejkoľvek skúsenosti s realitami. Po vypredaní bytovky so 60mi bytmi som musela hľadať alternatívu, nakoľko to bol jediný projekt spoločnosti a tak s 2 ročnými skúsenosťami u developera som v roku 2012 začala v realitnej kancelárii. Veľmi ma dobíja stretávanie nových ľudí a rozmanitosť práce - každý obchodný prípad je jedinečný a tým aj môj deň. Byť realitným maklérom je životný štýl.

Kontaktujte ma